Online Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Online Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Online Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Kiralamarentacar.com firması olarak araç kiralamanın en kolay, hızlı ve güvenilir adresi olmak adına siz değerli müşterilerimize araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Firma olarak araç kiralama işlemini kolay bir şekilde halledebilmeniz adına online olarak da hizmet sunmaktayız. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek araç kirama işlemini oturduğunuz yerden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken ilk işlem kendinize uygun olan aracı kiralamak için seçim yapmaktır. Araç kiralama işlemine başlamak için internet sitemizin ana sayfasına giriş yaparak oradan araç rezervasyona tıklamanız gerekmektedir. Rezervasyon işleminizde yer alan kiralamak istediğiniz tarih ve aracın firmamıza teslim edeceğiniz tarih aralığını bildirerek arama yapabilirsiniz. Arama neticesinde vermiş olduğunuz tarihler doğrultusunda uygun olan araçların listesi karşınıza çıkacaktır.

Daha sonraki adımda ise kendine uygun olan aracı seçerek ödeme tercihinizi belirlemeniz gerekmektedir. Ödeme işleminizi anında gerçekleştirerek çeşitli kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ya da ödeme işleminiz daha sonra araç teslimi esnasında da gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihine kamış bir durumdur.

Daha sonradan fikrinizi değiştiren durumlar olduğu zaman kiralamak istediğiniz aracı değiştirme şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda kiralama işlemini gerçekleştirmek istemiş olduğunuz tarihleri de değiştirebilirsiniz. Yeni tarih bilgilerini girerek arama yaparak yeniden araç seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize uygun olan araç seçimi yaptıktan sonra araç kiralamanın yanında ek ürünler de tercih edebilirsiniz.  Ödeme sayfasında seçmiş olduğunuz araçla beraber istemiş olduğunuz ek hizmet ve güvenceleri de seçebilirsiniz.

Ek ürünler kısmında araç sayısını değiştirebilir ya da araç kiralama ücretiyle ek ürünün toplam bedelini görebilirsiniz.  Online araç kiralamak adına daha sonra yapmanız gereken işlem ise aracı kiralayan kişinin bilgileri girilmesi gerekmektedir. Bu önemli olan bilgileri de tamamladıktan sonra ödeme tipini seçerek işleminizi onaylamanız gerekmektedir. Onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra sipariş özeti ekrana gelecektir. Bu sayede yapmış olduğunuz tüm işlemleri tek ekranda görebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz araç ve tarih aralığı, ek ürünler, fatura bilgileri ve ödeme seçeneğinizi bu kısımda tekrar kontrol ederek Fiyat ve kiralama koşullarını inceleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kiralama işleminizin tamamlanmasının ardından bilgileriniz doğrulandıktan sonra işlemin tamamlandığına dair bir onay ekranı karşınıza gelecektir. Sipariş detayları firmamıza vermiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.  

 

Benzer Yazılar